İstanbul
Ankara
İzmir
Adana
Adıyaman
Afyonkarahisar
Ağrı
Aksaray
Amasya
Antalya
Ardahan
Artvin
Aydın
Balıkesir
Bartın
Batman
Bayburt
Bilecik
Bingöl
Bitlis
Bolu
Burdur
Bursa
Çanakkale
Çankırı
Çorum
Denizli
Diyarbakır
Düzce
Edirne
Elazığ
Erzincan
Erzurum
Eskişehir
Gaziantep
Giresun
Gümüşhane
Hakkâri
Hatay
Iğdır
Isparta
Kahramanmaraş
Karabük
Karaman
Kars
Kastamonu
Kayseri
Kırıkkale
Kırklareli
Kırşehir
Kilis
Kocaeli
Konya
Kütahya
Malatya
Manisa
Mardin
Mersin
Muğla
Muş
Nevşehir
Niğde
Ordu
Osmaniye
Rize
Sakarya
Samsun
Siirt
Sinop
Sivas
Şırnak
Tekirdağ
Tokat
Trabzon
Tunceli
Şanlıurfa
Uşak
Van
Yalova
Yozgat
Zonguldak
USD18,58
EURO18,21
GBP20,75
EURO/USD0,98
BIST3.553,85
GR. ALTIN1.022,36
BTC373.852,76
ETH25.380,47

İnşaat sektörünün kalbi Diyarbakır’da atacak

inşaat fuarı
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO), Mezopotamya Fuarcılık ve ALZ Group tarafından organize edilen 10. Mezopotamya İnşaat Fuarı 3-6 Mart 2022 tarihleri arasında düzenlenecek.

10. Mezopotamya İnşaat Fuarı’na ilişkin yazılı açıklama yapan DTSO şu ifadelere yer verdi, “10. Mezopotamya İnşaat Fuarı, ülke ekonomisinde önemli bir paya sahip yapı sektöründeki gelişme ve yeniliklerden haberdar olma, sektör içinde durum analizi yapabilme, potansiyel müşterilerle bir araya gelebilme, yeni bayilikler tesis edebilme, mevcut bayilerle ilişkileri geliştirme gibi birçok imkanı sunacak. Fuarımız; mimar, mühendis, müteahhit, kamu kurumları ve yatırımcı kuruluşlar ile nihai tüketicileri, katılımcı firmalarla buluşturarak, taraflar arsında yeni iş ve işbirliği fırsatları sağlayacak.

mezopotamya inşaat fuarı
DTSO

“Fuara 30.000’in üzerinde ziyaretçinin iştirak etmesi bekleniyor”

Fuara ilişkin yürütülen tanıtım ve pazarlama faaliyetleri sonucunda, Irak’tan Erbil Ticaret ve Sanayi Odası, Erbil Müteahhitler Odası, Süleymaniye Ticaret ve Sanayi Odası, Musul Ticaret ve Sanayi Odası, Duhok Ticaret ve Sanayi Odası, IKBY Müteahhitler Birliği’nin öncülüğünde oluşturulan alım heyetleri fuarımızı ziyaret edecek. Yurt içinden ise Diyarbakır, Mardin, Şırnak, Hakkari, Erzurum, Elazığ, Van, Bitlis, İstanbul, Siirt, Gaziantep, Malatya, Mersin, Niğde ve Şanlıurfa başta olmak üzere 40’a yakın ilden gelecek İnşaat Mühendisleri, Makine Mühendisleri, Mimarlar, Müteahhitler, İş Adamaları ve Teknik Personel katılımcı firmalarla iş bağlantıları kuracaktır.

 “Fuar süresince düzenlenmesi planlanan etkinliklerde, sektör ilgilileri bir araya gelecek”

ALZ Diyarbakır Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde 3-6 Mart 2022 tarihlerinde düzenlenecek Fuar kapsamında gerçekleştirilecek, uluslararası ikili iş görüşmeleri ile yurt dışından fuarı ziyarete gelen profesyonelleri katılımcı firmalar ile bir araya getirilerek Bölgemiz İnşaat Sektörünün yurt dışı tanıtım ve ihracatına olumlu katkılar sağlanacak.

“Fuar Geniş Ürün Yelpazesi ile Ziyaretçilerin Beklentilerine Cevap Verecek”

İzolasyondan tesisata, boyadan vitrifiye ürünlerine, çatı ve cephe kaplamalarından seramik mutfak ve banyoya, kapı ve pencereden ısıtma soğutma sistemlerine, doğalgaz ekipmanlarından tesisat ve yalıtıma, park bahçe düzenlemelerinden belediye ihtiyaçlarına, dekorasyon ürünlerinden, tadilat ve yenileme malzemelerine kadar yüzlerce ürünün sergileneceği Fuar, geniş konsepti ile ziyaretçilerin tüm beklentilerini karşılayacak.

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, 3-6 Mart 2022  tarihlerinde, Diyarbakır Valiliği, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, Diyarbakır Ticaret Borsası, Karacadağ Kalkınma Ajansı, Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi Başkanlığı, TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi, TMMOB Maden Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi TMMOB Makine Mühendisleri Odası Diyarbakır Şubesi, TMMOB Mimarlar Odası Diyarbakır Şubesi, TMMOB İçmimarlar Odası Diyarbakır Şubesi, İMKON ve KOSGEB’in değerli destekleriyle, ALZDiyarbakır Mezopotamya Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’ndeALZ Fuar ve DİFAŞ işbirliğinde düzenlenecektir.”

10.Mezopotamya İnşaat Fuarı 3-6 Mart 2022 tarihlerinde 10:30 19:00’da misafirlerini ağırlayacak.

SUR AJANS

İnşaat sektörünün kalbi Diyarbakır’da atacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 Yorum

  1. 7 ay önce

    […] Mezopotamya İnşaat Fuarı açılışına Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO)  […]

    Cevapla
Bizi Takip Edin